Komplexní úklidové a čisticí služby v Brně a Jihomoravském kraji
5.0

Naše hodnocení od klientů. Zobrazit reference.

Služby

Čištění čalounění, koberců a kůže

Čalounění

Čalouněný nábytek zbavíme všech nečistot, mikrobů i bakterií díky hloubkovému čištění mokrou i suchou cestou za použití nejkvalitnějších profesionálních strojů. Na čištění využíváme pouze profesionální Extraktory značky Santoemma.

Zahrnuje

Koberce

Čištění koberců je služba, která se provádí za pomocí chemických prostředků, speciálních vysavačů a kartáčových strojů, které rozpouští a vysávají zašlapanou špínu.Provedeme důkladné vysátí i hloubkové čištění také ve vaší firmě či domácnosti.

Zahrnuje

Kůže

Kůže je přírodní materiál a je důležité o ni pečovat, aby vydržela stále krásná, nevyschlá a nepopraskaná.Celkové ošetření kůže doporučujeme provádět 2x do roka. Před topnou sezónou a po topné sezóně.

Zahrnuje

Čištění čalounění, koberců, židlí a matrací

Židle

100 Kč

Křeslo

450 Kč

Kancelářské křeslo

350 Kč

Taburet

300 Kč

Sedačka tvar U

1 400 Kč

Sedačka rohová

1 100 Kč

3 místná sedačka

850 Kč

Kusový koberec (dlouhé vlákno)

100 Kč /m2

Kusový koberec (krátké vlákno)

90 Kč /m2

Matrace 90×220

500 Kč

Matrace 180×220

1 000 Kč

Nano impregnace čalounění/koberců C.QUARTZ IMPREGNACE

od 800 Kč

Čištění kůže

Kožená sedačka rohová

1 700 Kč

Kožená sedačka ve tvaru U

2 200Kč

4 místná sedačka

1 500 Kč

3 místná sedačka

1 150 Kč

Kožené křeslo

650 Kč

Kožený Taburet

320 Kč

Židle

170 Kč

Neváhejte nás kontaktovat

Otázky a odpovědi

Nejčastější otázky a odpovědi na ně

Disponujeme pouze profesionálními stroji značky Santoemma určené na hloubkové čištění čalounění a koberců. Většina úklidových firem využívá méně účinné stroje, které odstraňuji nečistoty pouze z povrchu.

Úklid jsme schopni v urgentnich případech realizovat do třetího dne od objednávky. Kontaktujte nás pro bližší domluvu na termínu.

Na základě sjednání pravidelného úklidu Vám bude přidělen konkrétní zaměstnanec, který k Vám bude pravidelně docházet. Pouze v případě nečekaných událostí (např. nemoc zaměstnance) budete informováni o provedení úklidu jiným pracovníkem.

Minimální cena poskytovaných služeb je 900,-

Samozřejmě disponujeme zákonným pojištěním. Ačkoliv pracujeme s maximálním ohledem na vybavení klientů, pojištění považujeme za nezbytnost.

V rámci odborného čištění koberců a čalounění poskytujeme také možnost čištění matrací. K těmto účelům používáme kvalitní extraktory značky Santoemma. Naše čištění je plně Ekologické.

Cena dopravy po Brně je vždy zdarma.
Dopravné mimo Brno 9 Kč/km