Komplexní úklidové a čisticí služby v Brně a Jihomoravském kraji
5.0

Naše hodnocení od klientů. Zobrazit reference.

Služby

Mytí oken

Potřebujete zajistit odborné čištění a mytí oken ve Vašem regionu? Čistíme veškeré skleněné povrchy jako jsou i prosklené pergoly. Provádíme oboustranné mytí oken pomocí demineralizované vody.

 

Obrátit se na nás mohou firmy, školy, úřady, majitele rodinných domů, kancelářské budovy, výrobní a logistické haly, nákupní centra, autosalony a další. Jsme vybaveni pouze profesionálním vybavením na mytí oken. Klademe důraz i na naši přírodu, proto je naše důkladné mytí čistě EKOlogické.

Zahrnuje:

Ceník služeb

Fr. okno

450 Kč

Balkonové dveře

350 Kč

Malé okno

100 Kč

Jedno křídlové okno

200 Kč

Úklid

Cena dohodou

Neváhejte nás kontaktovat

Otázky a odpovědi

Nejčastější otázky a odpovědi na ně

Disponujeme pouze profesionálními stroji značky Santoemma určené na hloubkové čištění čalounění a koberců. Většina úklidových firem využívá méně účinné stroje, které odstraňuji nečistoty pouze z povrchu.

Úklid jsme schopni v urgentnich případech realizovat do třetího dne od objednávky. Kontaktujte nás pro bližší domluvu na termínu.

Na základě sjednání pravidelného úklidu Vám bude přidělen konkrétní zaměstnanec, který k Vám bude pravidelně docházet. Pouze v případě nečekaných událostí (např. nemoc zaměstnance) budete informováni o provedení úklidu jiným pracovníkem.

Minimální cena poskytovaných služeb je 900,-

Samozřejmě disponujeme zákonným pojištěním. Ačkoliv pracujeme s maximálním ohledem na vybavení klientů, pojištění považujeme za nezbytnost.

V rámci odborného čištění koberců a čalounění poskytujeme také možnost čištění matrací. K těmto účelům používáme kvalitní extraktory značky Santoemma. Naše čištění je plně Ekologické.

Cena dopravy po Brně je vždy zdarma.
Dopravné mimo Brno 9 Kč/km