Služby

Úklid firem

Nabízíme profesionální úklid a kompletní servis pro firmy, kanceláře, soukromé a veřejné budovy. Naším dlouhodobým cílem je poskytovat profesionální služby v oblasti úklidu bytových i komerčních prostor v Brně a okolí v té nejvyšší kvalitě. Provádíme nejen úklidové práce v domácnostech, a to v činžovních i panelových domech, ale také úklid a čištění kanceláří, zdravotnických zařízení, škol nebo hotelů.

Úklid firem

Úklid

Cena dohodou

Zahrnuje:

Neváhejte nás kontaktovat

Otázky a odpovědi

Nejčastější otázky a odpovědi na ně

Úklid jsme schopni v urgentnich případech realizovat do třetího dne od objednávky. Kontaktujte nás pro bližší domluvu na termínu.

Oproti valné většině úklidových firem využívající stroje značky Kärcher disponujeme pouze profesionálními stroji značky santoemma, které zbavují nečistoty z hloubky materiálů nikoliv povrchově.

Na základě sjednání pravidelného úklidu Vám bude přidělen konkrétní zaměstnanec, který k Vám bude pravidelně docházet. Pouze v případě nečekaných událostí (např. nemoc zaměstnance) budete informováni o provedení úklidu jiným pracovníkem.

Minimální cena poskytovaných služeb je 900,-

Samozřejmě disponujeme zákonným pojištěním. Ačkoliv pracujeme s maximálním ohledem na vybavení klientů, pojištění považujeme za nezbytnost.

V rámci odborného čištění koberců a čalounění poskytujeme také možnost čištění matrací. K těmto účelům používáme kvalitní extraktory značky Santoemma. Naše čištění je plně Ekologické.

Cena dopravy po Brně je vždy zdarma.
Dopravné mimo Brno 9 Kč/km