Komplexní úklidové a čisticí služby v Brně a Jihomoravském kraji
5.0

Naše hodnocení od klientů. Zobrazit reference.

Služby

Úklid domácností

Generální úklid

Při generálním úklidu se detailně zaměříme na všechny místnosti.
Nemusíte řešit čistící prostředky a pomůcky pro úklid, vše si přivezeme s sebou. Možno i dodat čistící prostředky přímo na přání zákazníka.

Zahrnuje:

Pravidelný úklid

Pravidelné úklidy domácností – Společně sestavíme plán pravidelného úklidu, abyste měli domácnost vždy čistou a voňavou. Většinou uklízíme 1x týdně. Díky tomu se můžete věnovat činnostem, které Vás baví a nemusíte trávit hodiny u úklidu.

Zahrnuje:

Jednorázový úklid

Úklid či vyklízení bytů, domů, garáží

Cena dohodou

Další služby: žehlení, mytí oken

Cena dohodou

Pravidelný úklid

Úklid či vyklízení bytů, domů, garáží

Cena dohodou

Další služby: žehlení, mytí oken

Cena dohodou

Neváhejte nás kontaktovat

Otázky a odpovědi

Nejčastější otázky a odpovědi na ně

Disponujeme pouze profesionálními stroji značky Santoemma určené na hloubkové čištění čalounění a koberců. Většina úklidových firem využívá méně účinné stroje, které odstraňuji nečistoty pouze z povrchu.

Úklid jsme schopni v urgentnich případech realizovat do třetího dne od objednávky. Kontaktujte nás pro bližší domluvu na termínu.

Na základě sjednání pravidelného úklidu Vám bude přidělen konkrétní zaměstnanec, který k Vám bude pravidelně docházet. Pouze v případě nečekaných událostí (např. nemoc zaměstnance) budete informováni o provedení úklidu jiným pracovníkem.

Minimální cena poskytovaných služeb je 900,-

Samozřejmě disponujeme zákonným pojištěním. Ačkoliv pracujeme s maximálním ohledem na vybavení klientů, pojištění považujeme za nezbytnost.

V rámci odborného čištění koberců a čalounění poskytujeme také možnost čištění matrací. K těmto účelům používáme kvalitní extraktory značky Santoemma. Naše čištění je plně Ekologické.

Cena dopravy po Brně je vždy zdarma.
Dopravné mimo Brno 9 Kč/km