Komplexní úklidové a čisticí služby v Brně a Jihomoravském kraji
5.0

Naše hodnocení od klientů. Zobrazit reference.

Služby

Mytí podlah a dlažeb

Zaměřujeme se na údržbu, hloubkové čištění a mytí téměř všech typů tvrdých podlah a podlahových krytin. Na naše čištění používáme pouze kvalitní prostředky a techniku značky Bohman, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Realizujeme vše od malých zakázek až po údržbu a renovaci podlah v celých průmyslových objektech. U většiny podlah používáme kombinaci mechanického a chemického čištění a následné aplikace ochranných nátěrů a polymerů.

Ceník

Strojní mytí podlah(Vinyl, Marmoleum a PVC)

Od 70Kč/m2

Voskování podlah – polymery 

Od 45Kč/m2

Tlakové mytí dlažeb pomocí systému VEVOR

Od 65Kč/m2

Na jaké povrchy se specializujeme:

Zahrnuje:

Neváhejte nás kontaktovat

Otázky a odpovědi

Nejčastější otázky a odpovědi na ně

Úklid jsme schopni v urgentnich případech realizovat do třetího dne od objednávky. Kontaktujte nás pro bližší domluvu na termínu.

Oproti valné většině úklidových firem využívající stroje značky Kärcher disponujeme pouze profesionálními stroji značky santoemma, které zbavují nečistoty z hloubky materiálů nikoliv povrchově.

Na základě sjednání pravidelného úklidu Vám bude přidělen konkrétní zaměstnanec, který k Vám bude pravidelně docházet. Pouze v případě nečekaných událostí (např. nemoc zaměstnance) budete informováni o provedení úklidu jiným pracovníkem.

Minimální cena poskytovaných služeb je 900,-

Samozřejmě disponujeme zákonným pojištěním. Ačkoliv pracujeme s maximálním ohledem na vybavení klientů, pojištění považujeme za nezbytnost.

V rámci odborného čištění koberců a čalounění poskytujeme také možnost čištění matrací. K těmto účelům používáme kvalitní extraktory značky Santoemma. Naše čištění je plně Ekologické.

Cena dopravy po Brně je vždy zdarma.
Dopravné mimo Brno 9 Kč/km